Author: k***a
Date:
Review: I love this Fringe it's easy to wear and the quality it's best. Value for money: fair Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: best
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 259.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 166 g |
| Chiều dài | 36 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2302181486224704 |
Author: k***a
Date:
Review: I love this Fringe it's easy to wear and the quality it's best. Value for money: fair Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: best
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***h
Date:
Review: Beautiful and nice 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***m
Date:
Review: Very nice quality ❤️❤️❤️ true to size 🥰🥰😍😍😘😘😘🥰🥰😍😘
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***e
Date:
Review: Gorgeous.The made and material are fantastic.Also fast delivery.tnx.
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm